صالحي از باقي ماندن کاغذ در شمار کالاهاي اساسي سال آينده خبر داد وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي اعلام کرد: کاغذ نشر و رومه در سال 99 همچنان در شمار کالاهاي اساسي است و با ارز 4200 توماني عرضه خواهد شد.

به گزارش ايلنا، سيدعباس صالحي در حاشيه جلسه امروز هيات وزيران گفت: کاغذ نشر و رومه در سال 99 همچنان در شمار کالاهاي اساسي است و با ارز 4200 توماني عرضه خواهد شد.

وي درباره ميزان و چگونگي تخصيص ارز حمايتي به کاغذ خاطرنشان کرد: باتوجه به ايجاد زيرساخت مناسب براي ارزيابي و تخصيص کاغذ مورد نياز نشر و مطبوعات در قالب کارگروهي متشکل از تمامي دست‌اندرکاران مرتبط اعم از سازمان‌هاي دولتي، اتحاديه‌ها و صنوف، پس از بررسي‌هاي لازم اين موضوع در کارگروه ساماندهي کاغذ، جزئيات امر اطلاع‌رساني مي‌شود.شايد همين مسئله باعث کاهش قيمت محصلاتي مانند سالنامه 99  و اتفاقات جالبي در خريد سالنامه رقم بزند.

صالحي همچنين درباره برنامه‌هاي اين وزارتخانه در بودجه سال آينده، گفت: در جلسه امروز بيشتر درباره موضوعات کلان بودجه مباحثي مطرح و صحبتي درباره مسائل تفسيري نشد.

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در پاسخ به پرسشي ديگر درباره وضعيت برگزاري جشنواره فيلم فجر نيز يادآور شد: همه فيلم‌هايي که در مرحله توليد هستند براي حضور در اين جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند و انتظاري که وجود دارد مبني بر اينکه جشنواره فجر جشنواره‌هاي ملي در حوزه سينما باشد، در دست تحقيق است.


منبع: مرکز اطلاعات کاغذ ايران

نگاه ويژه محيط زيست به مرکب هاي پايه

دهه هاي مهم براي يک کسب و کار چاپي

کاربرد ها و نقاط ضعف چاپ يو وي

کاغذ ,سال ,صالحي ,شمار ,کالاهاي ,ارز ,در شمار ,نشر و ,کالاهاي اساسي ,شمار کالاهاي ,و با ,شمار کالاهاي اساسي

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Laura Joy Toni Omar بالا و پايين محصولي به نام اسکوتر برقي Eric Joshua طول عمر پروتز سينه سلام مهاجر آموزش برنامه نويسي